Vydavatelství křížovek a dalšího luštění ALFASOFT s.r.o. pomáhá domovům seniorů a dalším zařízením pro péči o seniory dodávkou levných křížovek, osmisměrek a sudoku již přes 10 let. 

Senioři rádi tráví čas luštěním křížovek a dalších podobných rébusů. Umožní jim udržovat mozek a paměť v dobrém stavu a navíc se dozví spoustu zajímavých informací. Naše křížovky jsou oblíbené také u aktivizačních pracovnic.

Domovy seniorů po registraci a přihlášení mohou nakupovat zboží se slevou 66 %, tj. nabízené zboží získáte za třetinovou cenu.

Zboží v této slevě tvoří vrácené výtisky (remitenda) z prodejen tisku. Platit můžete na fakturu. Podmínkou je  odběr zboží v minimální hodnotě 1000 Kč. Nabídka platí i pro podobná zařízení pečující o seniory.

Zboží nezasíláme, vyzvednout si ho můžete na adrese ALFASOFT s.r.o., Praha 15 - Hostivař, Kozinovo náměstí 6/221 po dohodě v pracovní dny od 9:00 do 16:00. Cena za dopravu prostřednictvím pošty nebo jiného dopravce v poměru k ceně zlevněného zboží je vysoká a zákazníci  již mnoho let dávají přednost vlastní dopravě, hlavní odběratelé si jezdí pro křížovky ze středních Čech a okolí a každý z nich čas od času do Prahy jede. Po objednání máte zboží rezervováno 30 dnů, v případě potřeby i déle.

Nabídka platí do vyprodání zásob, zásoby doplňujeme několikrát ročně po vrácení  remitend z prodejen tisku. Případné další informace můžete získat na telefonu 777 765 680.